מאמרים

מעצבת פנים

תכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג, הם המרכיבים שמעניקים את הנשמה לבית, הופכים אותו ממבנה רגיל לבית בעל אופי ייחודי ומיוחד המתאים לכם ומשקף את אישיותכם.

איכות חיים יומיומית בבית נמדדת בפרטים הקטנים שלא תמיד קופצים לעין או מרשימים את האורחים הבאים לבקר. דוגמא לכך נראה במטבחים – במיקום הכיריים, כיוון פתיחת המקרר, כמות נכונה של נקודות חשמל ותאורה ומיקומן, סוג התאורה, גובה המפסקים והשקעים, חומרים ידידותיים לשימוש, ניצול שטחים לאחסון, דלת שנפתחת מבלי שנתקלת בכיור ועוד. איכות תפעול ושימוש בבית היא תוצר של תכנון מוקדם וראיה כוללת, וזהו, בין היתר הערך המוסף שמביאה איתה מעצבת פנים.

הפתרונות שמציעה מעצבת הפנים

אני מאמינה שכל חלל צריך להכיל את דייריו בצורה הפרקטית, הנוחה והנעימה ביותר. כלומר, החלל משרת את האדם החי בו ולא להיפך. כל זאת, לא יבוא על חשבון הפתרונות האסטטיים והעיצוביים המשדרגים את החלל, מקנים לו את המגע הייחודי ויוצרים את האווירה הנעימה שתעשה לכם חשק לשהות בו ולעיתים אף תוציא מהאורחים שלכם קריאות התפעלות.
מגוון החומרים הרחב הקיים היום, מאפשר מתן פתרונות יצירתיים, ומענה עיצובי כמעט לכל אתגר. ניתן למצוא שלל פתרונות עיצוביים בכל טווחי המחירים כשבעצם השמיים הם הגבול.
כל פרויקט הוא התחלה חדשה, מקום חדש, אנשים חדשים, דיאלוג חדש.

הראייה המקצועית שלי

בראייתי המקצועית, לדיאלוג ושיתוף בין הלקוחות למעצבת הפנים, יש תפקיד מכריע בהשגת תוצאה אופטימלית ומשביעת רצון. מחד, ההקשבה לצרכי הלקוח שהוא זה שבסופו של תהליך יחיה את החלל ביומיום, מאידך, פתיחותו של הלקוח לשמוע המלצות ממעצבת הפנים.
אם בעבר שימוש בשירותי עיצוב פנים היו שמורים ל"מביני דבר" או למעטים, הרי שהיום תרומתה של עבודת מעצבת הפנים מובנת ונתפסת כחיונית ביותר בתהליך בניה או שיפוץ של הבית.

מעצבת פנים בתל אביב