מאמרים

עיצוב פנים

שיפוץ או בניה הינם תהליך מורכב הכרוך בעלויות גבוהות, עבודה מול אנשי מקצוע רבים, ניהול תקציב ההוצאות ולעתים לא במעט כאב ראש הקפצות והתקלות, ועם זאת לא תמיד תגיעו לתחושה השלמה שהחלל נראה כמו שחלמתם.

לאלו מאיתנו שיש ראייה עיצובית כוללת ורחבה יתכן ויגיעו לתוצאה יפה בכוחות עצמם, אך נדמה שדווקא עבודה עם מעצבת פנים במרכז יכולה לשדרג מאופן משמעותי את הפרויקט גם במצב של שיפוץ וגם של בניה מול אדריכל.

מעצבת פנים נכנסת לתמונה כדי לעשות לכם סדר בראש ובסדרי העדיפויות ולנהל את הפרויקט החל מהתכנון, מאפיון הצרכים, הסקיצות וההדמיות, בחירת חומרי הגלם והגמרים והפריטים שיוצרים את העיצוב פנים לחלל, בין אם זה בחלל המרכזי, בחדרי השינה או האמבטיות והמטבחים. מומלץ להשקיע ולעבוד עם  מעצבת פנים שמשלבת בעבודתה את הפן הוויזואלי עם הפן הפונקציונאלי.

בעזרת הניסיון והקשרים שרכשה במהלך עבודתה לא רק שתצמצמו בעלויות הפרויקט, תעבדו מול אנשי מקצוע אמינים תרוויחו את החשוב מכל, הגשמת חלום עיצובי לבית שלכם.

איך בוחרים מעצב פנים?

עיצוב פנים במרכז זה שירות שניתן לקבל אצל לא מעט אנשי מקצוע, אך אין ספק שיש אנשי מקצוע טובים יותר ויש כאלה שפחות. הבחירה שלכם במעצב פנים כזה או אחר תשפיע באופן ישיר על התוצאה הסופית, וכלל לא כדי להתפשר על איש המקצוע שאליו אתם פונים. מומלץ לראות עבודות עיצוב פנים או סטיילינג שנעשו בעבר, ושאתם מתחברים לסגנון העבודה והעיצוב שלו. עיצוב פנים זה עניין של רגישות וטעם, אך יש כאן גם עניין של ניסיון וידע פרקטי של עבודה בפועל. לכן כדאי לכם לברר על איש המקצוע לפני שאתם בוחרים בו.

עיצוב ברמה גבוהה ובמחיר נוח

מעצבת פנים תדע ליצור את עיצוב הפנים שאתם רוצים בתקציב מוגדר מראש ומבוקר,
אין ספק ששירות של מעצבת פנים זה שירות שצריך לשלם עליו ולא תמיד מוצאים לנכון להכניס אותו לתקציב השיפוץ או הבניה, אך אין ספק שמי שבוחר כן לעשות זאת נהנה מכל החבילה שיש למעצב פנים לתת, החל בתכנון ועד הפרט האחרון. לא תמיד השירות הזה חייב להיות יקר ורחוק מהישג יד. פנו אליי, ואני מבטיחה לכם שירות אישי ומקצועי יחד עם עבודה באיכות גבוהה ומחיר הוגן

עיצוב פנים במרכז