מעצבת פנים לעיצוב משרדים, בתים, מסעדות, ומבני ציבור

מתכננים להקים עסק חדש? או לעבור משרד? זה הזמן לבחור מעצבת פנים במרכז, אשר תוכל יחד אתכם ליצור את מרחב העבודה, שישרת אתכם ואת לקוחותיכם באופן המיטבי ביותר.

מהם השלבים הנדרשים בטרם תחילת תהליך עיצוב לעסק? 


השלב הראשון: הבנת מהות העסק ומתן מענה לצרכים

מהות העסק, שיגרת היום שלו, אפיון השוהים בו ( הן ברמה הדמוגרפית, והן ברמת הרגלי הצריכה) התנועה, הקיבולת ושעות הפעילות שלו, הם נתונים חשובים ביותר לחלוקת החלל הפנימי וביצוע שינויים מבניים בו, אם נדרש.
בשנים האחרונות, אנו עדים למגמה רווחת ומתפתחת בה ניתנים היתרים לשימושים מעורבים במבנים, שעד לא מזמן שמשו למטרה אחת, ולכם עסקים, אשר מראש הולכים לערב שימושים, נדרשים אף יותר לתהליך אפיון מקדים.


השלב השני: המעטפת של העסק

בעבר שאלו אותי, מהו המקום החשוב ביותר במרחב. ועניתי, הכניסה. כניסת העסק היא כרטיס הביקור שלו, תפקידה ליצור את האווירה, והיא תורמת למיתוג העסקי ולמיצוב שלו, את רוב ערכי העסק אפשר לשתול באדניות וצמחיה, אשר תקשט את סביבתו החיצונית. תפיסת העולם שלי, כמעצבת פנים היא לשמור על צביון העסק ולהטמיע אותו בסביבה בה הוא מוקם. כך, שיהיה כחלק מהנוף וישתלב בו בהרמוניה.
בשלב זה, נתכנן את הצמחייה, שתקיף את הכניסה, החיפויים והכרויים הנדרשים כדי להכין את העסק למטרתו.


השלב השלישי: התאמת החלל הפנימי לייעוד העסק

בשלב זה, אני יוצקת את מהות העסק אל תוך החלל הפנימי, אני מגייסת לשירותי את עולם הנגרות המותאמת אישית, ובכך "מכפיפה" את החלל לצרכי ואילוצי העסק, שהוכתבו לי מראש. שלב התאמת החלל זהו השלב בו נבחר האבזור הפנימי והריהוט, גם כאן אשתדל להיעזר בכמה שיותר אנשי מקצוע, אשר יעניקו פתרונות מותאמים" ככפפה", ואוכל להביא לחיסכון כספי.

בתור מעצבת פנים בתל אביב, אני מספקת את השירות גם ללקוחות בערים הסמוכות, הנכללים באזור גוש דן, אזור השרון והשפלה, שומרון ועוד. השירות שלי משלב את מתווה רצון הלקוח יחד עם האילוצים האדריכליים שחובה לקחתם בחשבון על מנת שניתן יהיה להוציא לפועל את עיצוב הפנים במרכז תחת אילוצי הבניה ועל פי התכנון האדריכלי של המבנה כולו.
ולסיום, אני מאמינה, שעיצוב פנים נכון, משמש כשחקן וככלי להצלחה עסקית, הוא מאפשר נוחות, מרחב, מיצוי נכון של החלל, ואף מהווה אמצעי לחיסכון בעלויות.
עומדים בפני פרויקט, ומעוניינים בייעוץ ראשוני, פנו אלי דרך האתר או דף הפייסבוק שלי, ואשמח לעזור!