כיצד בוחרים חברת עיצוב פנים בתל אביב?

שינויים בחיים הם עניין, אשר עשוי אף להדיר שינה עבור רבים, ואדרבא, כאשר מדובר על שינוי בסביבת המגורים. איכשהו, כולם רגילים לנוחות של הבית,

למיקום של השולחן, לזווית של הסלון מול החלון,

 

למקום הזניח בו מניחים את צרור המפתחות ואת הדואר, שנשלף, כלאחר יד מהתיבה. נוחות של הרגל. אך כאשר הבית כבר אינו משרת את דייריו, וחוסר הסדר עולה על גדותיו, נדרש גם לסגנן מחדש את הבית, ולהתאים אותו למרקם החדש ולסביבה. כיצד לבחור מעצבת פנים במרכז? מדריך מקוצר.
הצעד הראשון: מחקר שוק
הצעד הראשון בדרך למציאת איש מקצוע, המומחה עיצוב פנים בתל אביב הוא בבחינת ההיצע הקיים בשוק. קיימות דרכים רבות לעשות זאת, אם בהצצה לדפים עסקיים בפייסבוק, או לתמונות בתחום עיצוב פנים במרכז או עיצוב פנים בתל אביב, ואולי דרך חיפוש באתרי האינטרנט, אך הדרך האמינה ביותר, היא להרגיש את החיבור מבעד למילים ולתמונות, להכיר את הקו העיצובי, ולעקוב אחר העבודות. גם המלצה מ"מפה לאוזן" יכולה לעזור, אך לא בהכרח מה שמתאים לאחד, יתאים גם לאחר.
הצעד השני: ביקור בית
אין מנוס, שבטרם בחירת מעצבת פנים במרכז נדרש להזמינה לביקור בית. מעצבת פנים איכותית תדע לזהות את הצרכים של הלקוח, להבין את אורך החיים שלו, איך סדר היום שלו מתנהל, מה הפונקציונאליות, שממלא החלל, ולא פחות חשוב, מה הפונקציונאליות הנדרשת מהחלל. מעצבת פנים טובה פותחת את ארונות הבית, כי היא רוצה להבין, איך ניתן לסדר את התכולה טוב יותר. מעצבת פנים לא חוששת מצבע, למעשה, ברוב המקרים היא תדע לשלב צבע, גם כאשר קיים מהדומיננטיות, שהוא יצור. התאמת הבית לאופיו של הלקוח היא פרמטר חשוב ביותר, והוא יבוא לידי ביטוי במיתון סביבה דומיננטית, או העצמת סביבה, המבקשת תעוזה.
הצעד השלישי: החיבור
עוד בביקור הבית, ניתן לדעת, אם נוצר "הקליק" עם מעצבת הפנים, והיא האדם הנכון לביצוע הפרויקט או לא. מעצבת פנים מקצועית, תדע לתת מענה הולם לכל מסגרת של תקציב, תמצא פתרונות יצירתיים, שיביאו להצלחת הפרויקט, בין אם באמצעות עבודה עם ספקים קבועים ואמינים, בין אם בליקוט הפריטים הנכונים, שיאבזרו את הבית, ויעניקו לו אופי וסגנון, ובין אם ביצירת פריטים בנגרות, שלא רק מתקבלים בצורה ההולמת את החלל ומותאמת לו אישית, אלא גם מהווים פתרון לחיסכון כלכלי ומיצוי טוב יותר של תהליך העיצוב והשיפוץ.