לקוחות ממליצים

מיכל שומר-קרניאל
מיכל שומר-קרניאל
Read More
מירי היא פצצת אנרגיה. נכנסת לבית "מרגישה" אותו ואת הבעלים, ומאד קשובה לבקשות הלקוח. הבית שלנו מהמם בזכותה. כיף גדול!!!
עומר אסף חורי
עומר אסף חורי
Read More
מירי המהממת, מעבר ליחס חם ואישי שהיא נותנת, היא מקצועית ויסודית, נותנת הרגשה ותשומת לב של 150% ואכפתיות לכל פרויקט קטן או גדול שיוצא לדרך. עוד לא סיימנו תהליך וכבר מתכננת את הפרויקט הבא איתה
אבידן קוטאי
אבידן קוטאי
Read More
בתקציב קטן ובעזרת תיכנון נכון ✔ של השיפוץ נעשה לי בית 🏠 מהאגדות .. ממליץ בחום ..מס 1
סיגל אוחנה
סיגל אוחנה
Read More
מירי מעצבת מוכשרת. מקצועית ויסודית. מובילה את תהליך העבודה בצורה מושלמת מרגע הרעיון ועד הכניסה לבית. מלאה ברעיונות יצירתיים וחדשניים. מומלצת בחום.
איילת הלפרין-כץ
איילת הלפרין-כץ
Read More
חיפשתי מעצבת שתקלוט את הטעם שלי ותהיה אחת שתעשה עבורי את הסינון מבין שלל האפשרויות שיש.. ככה הייתה לי חווית שיפוץ מהנה ולא כזו שאני הולכת בה לאיבוד ומותשת! ומעבר לכך, מירי היא נעימה, פילפלית וקשובה עם המון טיפים מעולים על הדרך-ממליצה מכל הלב ❤️
תהילה בן טובים
תהילה בן טובים
Read More
מירי אשת מקצוע אמיתית. הבינה את הצרכים שלנו ויד ביד תוך שמירה על מסגרת תקציבית שתוכננה מראש הצליחה להפוך בית רגיל לבית פונקציונאלי וחמים. ממליצה לגמרי !
אורי קראוס
אורי קראוס
Read More
מירי אישה מקסימה וחייכנית ומעבר להיותה מקצועית ביותר יש לה יחסי אנוש מעולים והיא נעימה ומקסימה. היא יודעת להגשים חלומות ולהתחבר לכל לקוח ברמה האישית ולטעמו הספציפי. אם שואלים אותי על מעצב מומלץ התשובה תמיד תהיה מירי ללא היסוס הן מהבחינה המקצועית והן האנושית.
כרמל חמו
כרמל חמו
Read More
מירי המדהימה. היתה קשובה לכל הרצונות שלי, עזרה לי מרגע בחירת הבית ועד המפתח, עבדנו בשיתוף פעולה מעולה ויצירתי. אני ממליצה עליה בחום.
חופית זהוראי
חופית זהוראי
Read More
מירי מעצבת מוכשרת שיודעת לקלוע מדהים לטעם הלקוח, יצירתית עם יחס חם שהופך את כל תהליך העיצוב המשותף לפורה ומהנה. בזכותה זכינו לבית חדש ומהמם.ממליצים בחום!!
לנוי ינאי
לנוי ינאי
Read More
אני ומירי לא מכירות אבל ברגע שבאתי לעשות לה לייק בדף העסקי כדי לפרגן, לעקוב וכמובן כי אהבתי ראיתי שכבר עשיתי לייק בעבר מבלי שזכרתי 😉 אז הייתי פשוט חייבת לשתף אתכם כמה אהבתי ❤ ולך מירי, המון בהצלחה ! את עובדת מקסים 👌
Previous
Next