התהליך

איך מתחילים תהליך של עיצוב פנים?

פגישה ראשונית - היכרות

תכנון ועיצוב פנים נכון מתחיל בפגישת היכרות בין הלקוח למעצבת. בפגישה זו יוכל הלקוח להכיר אותי, את תפיסתי העיצובית, ואת דרכי היישום שלי. בין השאר, נתאם ציפיות, נעלה רעיונות, ונתאים את התכנית והסגנון העיצובי לתקציב ולצרכי הלקוח.

 

הכנת פרוגרמה

הפרוגרמה מאגדת את רצונות הלקוח וצרכיו אל מול מסגרת התקציב והייעוץ המקצועי, לכדי תכנית עבודה אחת. הפרוגרמה מפרטת בתוכה את כל סעיפי הפרויקט ומהווה בסיס לבניית הסקיצות עבור הלקוח.

 

בחירת סקיצה

בשלב זה יוצגו עבור הלקוח מספר סקיצות אפשריות לבחירתו, בצירוף המלצה מקצועית על האפשרות המתאימה ביותר מבחינה עיצובית עבור החלל. מהסקיצה הנבחרת, אבנה עבור הלקוח סט תוכניות עבודה מפורטות.

 
 

הדמיות במידת הצורך

הדמיות יתבצעו במידה ויהיה צורך, באמצעות סקיצות תלת ממדיות ממוחשבות,  במטרה לשקף ללקוח את התוצאה הסופית של עיצוב המבנה.

 
 

הכנת תוכניות עבודה

המטרה של תוכניות העבודה היא להנחות בפירוט את בעלי המקצוע בנושאי תוכניות: הריסה, בנייה, חשמל, איסטלציה, ריצוף, מיזוג, גבס, נגרות ריהוט ועוד. המסמך ירחיב לגבי כל פעולה שתתבצע במסגרת הפרויקט.

 

פיקוח עליון על העבודה

במהלך העבודות אני מגיעה לפיקוח באתר ומפקחת ישירות על מנת לוודא ביצוע לפי התוכניות. הפיקוח מאפשר ללקוח להיות רגוע, בעוד העבודה מתנהלת כהלכה.

 

ליווי ובחירת חומרי גמר

ליווי לחנויות הספקים, וסיוע בבחירת חומרי גלם לעבודות במבנה, קרמיקה, ריצוף (ופרקט), דלתות, פרזול ועוד. לאורך כל התהליך, אסייע לכם בכל שלב עד לתוצאה הסופית, אשר תגשים את הפרויקט כפי שדמיינתם.

 

שנתחיל?