מאמרים

המדריך לבחירת שירות עיצוב פנים

אם גם אתם מעוניינים לחדש את עיצוב ביתכם, או לעצב בית חדש מ- DAY1 לקראת רכישתו, הגעתם אל המקום הנכון. מאמר זה, אשר עוסק בתחום עיצוב פנים, יסייע לכם לבחור מעצבת פנים ביעילות ובקלות. אנו נצייד אתכם במדריך מקוצר אשר יסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות על מנת לאתר שירות עיצוב פנים המתאים בדיוק למה שאתם צריכים.

עיצוב פנים  – איתור ראשוני של השירות

על מנת לאתר בקלות שירות עיצוב פנים , תצטרכו לבחון את השירותים הקיימים ברשת, ובמדריכים השונים לבעלי מקצוע. שם, תוכלו למצוא רבים ממעצבי ומעצבות הפנים, עם המלצות שונות לטוב ולרע. בדרך כלל, בעלי המקצוע מדורגים לפי איכותם, ולכן היצמדות למעצב אשר הדירוג שלו טוב, תאפשר לכם לבחור בסיכוי רב את הדמות שאתם צריכים שתעצב את ביתכם.

קראו מה הרזומה של כל מעצב

ישנם מעצבים המתמחים יותר בעיצוב בתים בפרויקטים חדשים בבניינים שנבנו בשנים האחרונות, לעומת זאת, יש מעצבי פנים המתמחים דווקא בשירות למבנים וותיקים. ישנם שירותי עיצוב פנים במרכז שתחום התמחותם הוא צמודי קרקע ודופלקסים, לעומת שירותים המתמחים בדירות בניין. חשוב לבחור שירות עיצוב פנים בתל אביב בהתאם לסוג ההתמחות אותו אתם מחפשים.

השוו מחירים וודאו שאתם מבינים מה אתם מקבלים בתמורה לשירותים

השוו מחירים של מעצבת פנים, וודאו שאתם יודעים מה אתם מקבלים בתמורה לשירותים. ייתכן לעתים כי שירות יקר יותר יזכה אתכם ביותר תמורה, או בתמורה משובחת ומעוצבת יותר מזו של השירות הזול. מומלץ לבדוק זאת על סמך התייעצות עם לקוחות העבר או על סמך הכתוב בהמלצות.

מעצבת פנים ברמה אחרת

אני מספקת שירותי עיצוב פנים לבתים ודירות, צמודי קרקע ומבנים לגובה. אני מספקת שירותים לדירות במבנים חדשים של תמ"א 38, לצד דירות העומדות בתוך בניינים וותיקים. פנו אלי וזכו למכלול השירותים המלא בהקשר לעיצוב מחדש של ביתכם. אני מספקת את השירות ביסודיות, וקולעת בדיוק למה שאתם צריכים בשביל להציג בית כמו חדש, יפה, מסודר ובעל מעוף עיצובי חסר תקדים.