אודות

חולמת בגדול ומבצעת בענק!

נעים מאוד, שמי הוא מירי אנג'ל, מעצבת פנים, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, מטבחים, משרדים, חנויות ועוד. מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לתחום עיצוב פנים והום סטיילינג ומשם- לא הפסקתי לחלום לרגע. הרעיון של  לקחת חלל ולהפוך אותו למקום שוקק חיים, בעל משמעות, המגשים את החלומות שלכם, מרגש ומאתגר אותי כאחד.

באופן אישי, אני מאמינה שלכל אחד ואחת מאיתנו, בין אם הוא בעל משרד, בית או דירה, מגיע לחיות בסביבה נעימה המבטאת את הרצונות והחלומות שלו על הצד הטוב ביותר.

ההכשרה שעברתי בשילוב ניסיון מקצועי רב, העניקו לי את היכולת לעזור לכם להפוך את ביתכם למקום שתואם את הרצונות שלכם, הצרכים שלכם ולא פחות חשוב, את החוויה של מהפך בבית, לכיפית, נטולת דאגות ובעיקר- מספקת.

מקור ההשראה שלי

 "הדמיון הוא המקום היחיד שבו הנשמה האנושית מרגישה בבית". כאשר מגיע אלי פרויקט חדש, אני קודם כל נותנת לדמיון להתפרע. יחד עם הלקוח, אני מדמיינת כיצד ניצור את החלל המושלם עבורו. בדואט של סבלנות והמון אהבה למקצוע, אני צועדת יד ביד עם הלקוח לעבר היעדים שהצבנו לעצמנו בתחילת הפרויקט וכמובן- על הצד הטוב ביותר. כמו כל בעל מקצוע, גם אני מביאה איתי ארגז כלים הכולל בתוכו יצירתיות, תעוזה, רב- גוניות, סטייל, טרנדיות, סגנונות מגוונים, התעסקות עם חומרים שונים והכי חשוב- הקשבה וזמינות. המתכון הסודי, הוא שיתוף פעולה מלא לכל אורך הדרך, מהרגע הראשון ועד לקבלת המפתח. כל פרויקט הוא כמו תינוק עבורי ואני משקיעה את כל ליבי בבנייתו. תמיד אהיה ברקע גם כשהפרויקט יגמר כדי לתמוך, לעזור, לשמוע ולפרגן. למה דווקא אני? השירות הצמוד והמקצועי, איכות העבודה ועיצוב מגשים חלומות הם רק חלק מהדברים שאני מבטיחה להעניק לכם.

התוצאות, תסמכו עלי, כבר ידברו בעד עצמן.

ליווי צמוד
 עיצוב חדשני
 התאמה אישית ללקוח
מחירים נוחים
שירות מקצועי